تلویزیون ایده‌آل شما چیست؟

تلویزیون ایده‌آل شما چیست؟

با داشتن بسیاری از مدل های متنوع و ویژگی های مختلف ، به سختی می توان تصمیم گرفت که تلویزیون ایده‌آل شما چیست؟  بگذارید ما در انتخاب و قیمت تلویزیون سونی به شما کمک کنیم تا بتوانیم سرگرمی شما را به یک سطح کاملاً جدید برسانیم .

کدام یک از ویژگی های زیر برای شما مهم است ؟

• نوع صفحه
• اندازه صفحه نمایش
• آنچه تماشا می کنید
• کیفیت یا میزان صدا

براساس نوع صفحه OLED یا LCD؟

دو نوع صفحه نمایش وجود دارد ، OLED و LCD که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.
تخصص سونی در تلویزیون ، این امکان را می دهد تا تجربه هایی هیجان انگیز را در تلویزیون های OLED و LCD ارائه دهند و شما علاقمندان نیز از آن بهره مند شوید.

OLED سایه عمیق تر ، نکات برجسته تر

صفحه های OLED سونی بیش از 8 میلیون پیکسل خود روشنایی دارند که دقیقاً و به صورت جداگانه کنترل می شوند .
از آنجا که هر پیکسل می تواند به طور کامل فعال یا غیرفعال شود ، واریانس بین نور و تاریکی با سیاه و سفید ، فوق العاده عمیق و چراغ های خیره کننده بسیار افزایش می یابد .

جزئیات ، عمق و بافت های دقیق تر را در صحنه های تاریک مشاهده خواهید کرد . این جزئیات باعث می شوند تلویزیون OLED مخصوصا برای مشاهده فیلم ها بسیار خوب باشند .

یکی از این خصوصیات مهم :

تاری کمتری ، وضوح بیشتر: با تصاویر ایجاد شده توسط میلیون ها پیکسل کنترل شده به صورت جداگانه ، همه چیز در OLED کاملاً واضح است – حتی صحنه های اکشن و ورزش با سرعت بالا.

رنگ های طبیعی ، از هر زاویه ای: در برخی از تلویزیون ها ، تصاویر در هنگام مشاهده از طرفین می توانند کمرنگ و بی رنگ باشند. OLED باعث افزایش سطح بازتولید رنگ در روشنایی بالا می شود ، بنابراین همان قسمت های طرفین را از مرکز می بینید.

صدای تئاتر مانند: صدا به طور مستقیم از طریق تلویزیون های OLED سونی از صفحه نمایش می آید ، دقیقاً آنچه را که می شنوید با آنچه می بینید ، ترسیم می شود و مشاهده شما را بسیار واقعی تر می کند .

LCD: صحنه های روشن و رنگارنگ
تلویزیون های LCD سونی با نور پس زمینه ، صفحه را با روشنایی پر می کنند و به تلویزیون اجازه می دهند ، صحنه های رنگارنگ را حتی در اتاق های روشن ، باز تولید کنند .

تلویزیون های LCD که دارای Full Array LED هستند ، شامل مناطقی از LED هستند که می توانند به طور مستقل روشن یا کم نور شوند تا قله های واقعی تری از روشنایی ، جزئیات دقیق تر ، سایه و رنگ های عمیق تر و سیاه تر را نشان دهند .
تمام مدل های Full Array LED از Dynamic Range ™ PRO از تمایل X برخوردار هستند ، این یک فناوری منحصر به فرد سونی است که با کنترل دقیق LED ها ، باعث افزایش نور و تاریک می شود ، بنابراین مناطق خاصی از صفحه نمایش می توانند ، فوق العاده روشن باشند ، در حالی که دیگران در حالت سیاه قرار دارند.
این نتیجه عکس های فوق العاده واقع بینانه و سه بعدی است که صحنه ها را زنده می کنند . تلویزیون ایده‌آل شما چیست؟

<  اطلاعاتی درباره تلویزیون های 55 اینچ سونی

آیا اندازه تلویزیون برای شما مناسب است ؟

تلویزیون ایده‌آل شما چیست؟

در انتخاب اندازه تلویزیون ایده آل شما ملاحظات مهمی وجود دارد.
بیاموزید که چگونه تلویزیون مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید و دریابید که چگونه می توانید اندازه آن را به حداکثر برسانید.
فکر نکنید که شما به یک اتاق بزرگ نیاز دارید تا یک تلویزیون بزرگتر را برای آن تهیه نمایید.
پیشرفت های فناوری و طراحی بدان معنی است که می توانید ، یک صفحه بزرگتر در فضای موجود خود داشته باشید .

چرا مشاهده تلویزیون از راه دور ؟

از زمان کودکی همیشه به یاد داریم که والدین به ما متذکر می شدند که دورتر از تلویزیون ها بنشینیم .
سونی این مشکل را حل کرده و تلویزیون های 4K1 امروزی با وضوح پیشرفته ، تصاویر را ، حتی در هنگام نشستن نزدیک به صفحه نمایش یا تماشای صفحه های بزرگتر ، صاف و بی ضرر نگه می دارند .
به عنوان یک قاعده کلی ، توصیه می کنیم ارتفاع تلویزیون دو سوم فاصله بین تلویزیون و موقعیت تماشای شما باشد .

فاصله مشاهده :

① 90cm: 49 ” ②100cm: 55″ ③120cm: 65 ” ④140cm: 75″ ⑤160cm: 85 ”

با داشتن حاشیه های باریک تر در آخرین تلویزیون های سونی ، می توانید بدون افزایش اندازه کلی تلویزیون خود ، صفحه بزرگتری را انتخاب کنید.
در نتیجه می توانید خود را غرق در تلویزیون و نمایش هر آنچه علاقمندید بدانید .

چه چیزی را به تلویزیون خود دعوت می کنید؟

شاید فیلم هایی با صدای تئاتر مانند ، ورزش هایی با جو ورزشگاه یا بازی های که پر از آدرنالین و پر از جزئیات باشد . به هر آنچه نیاز دارید تا از تلویزیون خود لذت ببرید ، فکر کنید و تلویزیون هایی را در خانه سونی پیدا کنید که حداکثر آن تجربیات را داشته باشند و آن لذت ها را برای شما به ارمغان آورند.

عاشق تماشای فیلم هستید؟

فیلم ها دارای صحنه های تاریک زیادی هستند ، بنابراین مهم است که یک تلویزیون با تصاویر سیاه عمیق و چراغ های خیره کننده داشته باشید تا صحنه ها را با عمق و جزئیات زنده نمایش دهد . شما همچنین می خواهید بین آنچه می بینید و آنچه می شنوید هماهنگی ایجاد کنید تا بتوانید از یک تجربه واقعی تر و تئاتر مانند لذت ببرید .

فیلم های OLED

OLED با بیش از هشت میلیون پیکسل روشن کننده ، مستقل فعال ، باعث افزایش شدت نور و تاریکی می شود و باعث می شود تلویزیون OLED مخصوصاً برای فیلم های علمی تخیلی ، وحشت و اکشن خوب باشد.
فناوری Acoustic Surface Audio a ، صدایی از تجربه صفحه نمایش ، تصاویر را دقیقاً با صدا مطابقت می دهد تا بتوانید صداهایی را دقیقاً در جایی که شخصیت در آن قرار دارد ، بشنوید ، نه صرفاً از طرف – دقیقاً مانند سینمای جهان عمل می نماید .

<  بررسی دقیق و آشنایی با سیستم بلندگو 5.1

تماشای فیلم ها بر روی LCD

تلویزیونهای Full Array LED با فن آوری منحصر به فرد X با تمایل Dynamic Range ™ PRO سونی ، با فعال کردن مستقل نور پس زمینه و افزایش روشنایی مناطق سبک تر ، تصاویر را واقعی تر به نظر می رساند.
اگر دوست دارید فیلم هایی با نور زیاد ، صحنه های آفتابی مانند فیلم های خانوادگی و انیمیشن ها را تماشا کنید ، تلویزیون ال سی دی انتخاب خوبی خواهند بود.

از مشاهده فیلم های ورزشی لذت می برید؟

مسئله اصلی هنگام تماشای ورزش های پر سرعت مانند فوتبال و مسابقات اتومبیلرانی ، تاری تصاویر است.
حتماً تلویزیون با وضوح بیشتر انتخاب کنید تا لذت دیدن فیلم و تصاویر چند برابر شود.

تماشای ورزش در تلویزیون های OLED
OLED برای وضوح فوق العاده تصاویر از میلیون ها پیکسل روشنایی مستقل استفاده می نماید .
حتی هنگام تماشای ورزش با سرعت بالا ، کمترین میزان افتادگی یا تاری دید را خواهید داشت .

تماشای ورزش بر روی تلویزیون های LCD
به دنبال Motionflow باشید ، این امکان یک فناوری در سونی است که با قرار دادن تصاویر سیاه بین تصاویر ، تاری را کاهش می دهد.
تلویزیون های LCD با وضوح X-Motion an از یک کنترل پنل مستقل برای بهینه سازی انتشار نور استفاده می کنند و صحنه ها را بدون از بین بردن روشنایی پاک و قابل مشاهده نگه می دارند.

① تصویری با وضوح تصویر X-Motion
② تصویر بدون X-Motion

به صورت رویایی وارد بازی ها شوید

بسیاری از بازی های جدید از رئالیسم شگفت انگیز 4K HDR پشتیبانی می کنند. برای لذت بردن از عمق و جزئیات اضافی که این بازی ها ارائه می دهند ، به خصوص در مناطق روشن صحنه ، به تلویزیون 4K HDR نیاز دارید.
تلویزیون های 4K HDR سونی همچنین با بهبود تجربه بازی خود ، رنگ را در اشیاء جداگانه بر روی صفحه نمایش تجزیه و تحلیل می کنند و به طور مستقل کنتراست را برای آن شی خاص تنظیم می کنند تا در عمق ، بافت ها و تصاویر واقع بینانه تری تولید نمایند .
تلویزیون NON 4K HDR
تلویزیون 4K HDR با REMASTER HDR OBJECT-BASED
از یکنواختی لذت ببرید
تلویزیون های دارای BRAVIA Sync هنگام اتصال ، یک کنسول بازی را تشخیص می دهند و به طور خودکار تلویزیون را به حالت بازی تغییر می دهند.
در این حالت ، پردازش تصویر متناسب با نرخ فریم و سرعت بازی های ویدیویی بهینه شده است .

آیا نمایش های تلویزیونی ، اخبار و موارد دیگر را تماشا می کنید؟

اگرچه تلویزیونهای 4K به طور شگفت انگیزی محبوب شده اند ، ولیکن برخی از برنامه های تلویزیونی از جمله نمایش ها و برنامه های خبری هنوز در کمتر از 2K پخش می شوند.
به دنبال تلویزیون هایی با 4K X-Reality ™ PRO باشید که با استفاده از یک پایگاه داده منحصر به فرد سونی ، محتوایی با وضوح پایین را نزدیک به 4K کنید.

<  تاریخچه دی وی دی پلیر سونی و طریقه کاربرد آن

آیا به دنبال لذت بردن از برنامه ها هستید؟

لذت بردن از تلویزیون

با داشتن تلویزیون هوشمند سونی Sony ، می توانید خدمات آنلاین را به راحتی از طریق برنامه ها مشاهده کنید.
سرویس هایی مانند YouTube و Netflix دنیایی پر از سرگرمی های هیجان انگیز و کیفیت تصاویر بهتر را برای شما به ارمغان می آورند .

چند ثانیه ویدیوهای YouTube را مرور کنید

با داشتن Android TV در تلویزیون های هوشمند سونی ، می توانید سرویس های درخواستی فیلم مانند YouTube را به راحتی از طریق برنامه ها دریافت نمایید و یک تجربه سرگرمی کاملاً جدید برای خود مهیا نموده و لذت ببرید . یک دکمه YouTube در کنترل از راه دور ، تنها با یک کلیک ، امکان مرور آسان را فراهم می نماید .

بی دردسر Netflix را کشف کنید ، که برای سرگرمی شما در نظر گرفته شده است . تلویزیون های منتخب سونی تلویزیون های پیشنهادی Netflix هستند که توسط Netflix مجاز هستند . شامل یک دکمه Netflix در کنترل از راه دور و کنترل صدا برای دسترسی آسان به آن خواهید داشت . حالت کالیبره شده Netflix کیفیت تصاویر و ارزیابی استودیو را حفظ می کند .

صفحه نمایش ، فقط سینمایی را دوست داشته باشید

اگر به دنبال یک تجربه واقعاً همه جانبه هستید ، صدا را با تصاویر مطابقت دهید.  یک تلویزیون با صدا را از فناوری صفحه نمایش انتخاب کنید تا آنچه می شنوید از جایی که باید باشد ناشی شود. این امر به ویژه در تلویزیون های بزرگ که صدا می تواند از مرکز صفحه فاصله داشته باشد بسیار مهم است. OLED در صوتی غرق شوید که با تصویر حرکت می کند

با استفاده از فناوری Acoustic Surface Audio سونی ، صفحه نمایش ارتعاش می کند تا صدا به نظر برسد و اینگونه به نظر می رسد که صدا از جایی که قرار است از آن ناشی شود ، آمده است.

LCD با صدای واقعی برآمده از صفحه در قلب صحنه ها قرار بگیرید

با صدای Acoustic Multi Audio سونی ، به نظر می رسد که صدا به طور مستقیم از مرکز صفحه نمایش می آید و تصاویر را از نزدیک تکمیل می کند .
اینک که با خصوصیات تلویزیون های سونی آشنا شدید برای اطلاعات کامل تر راجع به قیمت تلویزیون های سونی و تلویزیون ایده‌آل شما به خانه سونی مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در خانه سونی تماس حاصل نمایید .

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0
سبد خرید شما خالی است