شرکت مارین تجارت سهروردی

شرکت مارین تجارت سهروردی از سال 1378 در جهت فروش لوازم و کالاهای تاسیساتی بالاخص کولرهای گازی فعالیت خود را آغاز کرد. با توجه به درخواستها و تقاضاهای زیادی که از مشتریان قدیمی خود در زمینه فروش لوازم خانگی داشت، فعالیت خود را گسترده تر نمود و در سال 1385 شرکت خانه بوش را تاسیس کرد.

[/col] [/row]

طی این مدت برای مدیران این مجموعه شناخت وسیعی از بازار هدف در ایران شکل گرفت و توانستند علاوه بر مشتریان شخصی و خانگی، در زمینه فروش محصولات به سازمانها و ادارات نیز موفق باشند که به تعدادی از مشتریان به شرح زیر اشاره می نماییم.

 

صداوسیمای جمهوری اسلامی-بانک ملی ایران-بانک سپه-بانک شهر-بانک آینده-تعاونی بازنشستگان نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی و …

شرکت مارین تجارت سهروردی از پیشگامان فروش اقساطی لوازم خانگی و تاسیساتی می باشد که در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به خریداران محترم خود و با توجه به شزایط اقتصادی اقشار جامعه از یک دهه قبل اقدام به این نوع فروش ( قسطی ) نموده است.

از آنجا که این مجموعه بر اساس نیازهای مشتریان خود فعالیتها و خدمات خود را گسترش می دهد، در سال 1398 اقدام به تاسیس شرکت خانه سونی نمود که امیدواریم بتوانیم جهت ارائه بهترین خدمات در زمینه محصولات صوتی تصویری نیز پاسخگوی شما مشتریان گرامی باشیم.

 
 
[/section]