آشنایی با مدل های تلویزیون OLED سونی 55 اینچ

آشنایی با مدل های تلویزیون OLED سونی

در این مقاله از خانه سونی میخواهیم شما را با انواع مدل های تلویزیون  OLED سونی 55 اینچ آشنا نماییم. برای آگاهی از قیمت تلویزیون های سونی 55 اینچ می توانید به سایت خانه سونی مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در مجموعه تماس حاصل نمایید و از راهنمایی ها و نظرات کارشناسی شده آن ها استفاده نمایید .

تلویزیون سونی 55 اینچ مدل مدل 55A1E

تلویزیون های  A1E در سه سایز 55 – 65 – 77 اینچ تولید شده اند. تکنولوژی و نمایشگر OLED نسبت به LED دارای وضوح و کیفیت تصاویر بیشتری می باشد. قابلیت پشتیبانی استاندارد HDR را دارا می باشد. موتور پردازشگر تصاویر 4K HDR Processor X1™ Extreme می باشد که موجب کیفیت بیشتر تصاویر می شود وبرای پخش مسابقات یا اتصال به کنسول های بازی پلی استیشن ۴ در نظر گرفته شده است .

فناوری 4K X-Reality™ PROدارای قابلیت ارتقا تصویر می باشد. واحد پردازش  Dual database processing، فناوریLive Colour  باعث زنده و طبیعی تر نشان دادن رنگ ها می شود. ویژگی TRILUMINOSکه به درخشندگی و زنده تر نمایش دادن تصاویر کمک می نماید.

فناوری Dolby Visio برای تصاویر یک تجربه سینمایی جدید را ایجاد می نماید. صدای این سری از تلویزیون های سونی با توان 50 وات است. شامل 5 عدد بلند گوی آکوستیک که هرکدام با قدرت 10 وات می باشند. تکنولوژی DSEE، این تلویزیون را از سیستم های صوتی مجزا ، بی نیاز می کند. تلويزيون های سونی دارای طراحی زيبايی هستند.

به گونه ای طراحی شده اند که پایه ها و اسپیکرها تقریبا پنهان هستند و هنگام جابه جایی نمایان می گردند. دارای ریموت پیشرفته صوتی می باشند که مکالمات پر سرعت فیلم ها وبرنامه های تلویزیونی را از برنامه ها یا رسانه ها فورا در اختیارتان قرار می دهند. با توجه به طراحی و دیزاین منحصر به فردی که این سری از تلویزیون های سونی دارند باعث جلب توجه اکثر افراد می شوند. لبه های باریک آن حداکثر فضا را به  نمایشگر اختصاص داده است .

تلویزیون سونی 55 اینچ مدل 55A8F

تلویزیون سونی 55 اینچ مدل 55A8Fاین تلویزیون ها دارای وضوح و کیفیت تصاویر بیشتری می باشند. مانند مدل های دیگر از موتوری برخوردار می باشند که موجب کیفیت بیشتر تصاویر می گردند وبرای پخش مسابقات یا اتصال به کنسول های بازی در نظر گرفته شده است پایگاه پردازشگر دوگانه با دو پردازشگر مختلف ، باعث وضوح بیشتر و نویز کتر تصاویر می شود. ویژگی TRILUMINOS که به درخشندگی و زنده تر نمایش دادن تصاویر کمک می کند .

امکان پردازش حدود 8 میلیون پیکسل را به صورت جداگانه را دارا می باشند. صدای این سری از تلویزیون های سونی با توان 50 وات است ، شامل 5 عدد بلند گو که هرکدام با قدرت 10 وات می باشند. قابلیت Acoustic Surface باعث همزمان شدن صدا با تصاویر می گردد.

تکنولوژی DSEE، این تلویزیون را از استفاده سیستم های صوتی مجزا بی نیاز می نماید. درگاه اپتیکال امکان افزایش صدا و کیفیت صدا تا میزان دلخواه را به کاربر میدهد. برخورداری از فناوری های پاک سازی صدا ، DTS Digital صدا و Cinematic S-Force Front Surround

در ادامه آشنایی با مدل های تلویزیون OLED سونی، خوب است که بدانید تلويزيون های سونی دارای طراحی زيبايی هستند و در اين سری ، پايه های تو خالی برای مديريت کابل ها تعبيه شده اند.

تلویزیون سونی 55 اینچ مدل 55 A8G

تلویزیون های A8G سونی در سایز های 55 – 65 اینچ تولید شده اند. وضوح و کیفیت تصاویر بالا و از قابلیت پشتیبانی استاندارد HDR بهره مند می باشند. موتور پردازشگر تصاویر 4K HDR Processor X1™ Extreme موجب کیفیت بیشتر تصاویر می شود. قابلیت ارتقاء تصاویر به کمک 4K X-Reality™ PRO را دارد. امکان پردازش حدود 8 میلیون پیکسل را به صورت جداگانه، دارا می باشد .

صدای این تلویزیون های سونی  با توان 40 وات است، شامل 4 عدد بلند گوی Acoustic Surface که هرکدام با قدرت 10 وات می باشند. دارای موتور پردازش صدای ClearAudio و دستیار صوتی آمازون الکسا می باشند. تکنولوژی DSEE، این تلویزیون را از سیستم های صوتی مجزا بی نیاز می نماید. قابلیت Acoustic Surface  باعث همزمان شدن صدا با تصاویر می شود. درگاه اپتیکال امکان افزایش کیفیت صدا را تا میزان دلخواه را به کاربر می دهد.

تلویزیون سونی 55 اینچ مدل 55A9F

تلویزیون سونی 55 اینچ مدل 55A9F

تلویزیون های A9F در دو سایز 55 – 65 اینچ تولید شده اند. واحد پردازش Dual database processing ، امکان نمایش بازی های PlayStation با کیفیت 4H را دارد. فناوری Live Colour باعث زنده و طبیعی تر نشان دادن رنگ ها می شود. همانند سایرین این ویژگی TRILUMINOS به درخشندگی و زنده تر نمایش دادن تصاویر کمک می کند. فناوری K X-Reality™ PRO4 قابلیت ارتقا تصویر را دارد.

قابلیت Super Bit Mapping  با قدرت به پردازش سیگنال های 14 بیتی می پردازد و منابع 8 بیتی یا 10 بیتی را بالا می برد و به درجه بندی تن رنگ ها نور می دهد. فناوری Motionflow ™ XR  سریع ترین حرکات را بدون نویز و تاری نمایش میدهد. موتور پردازشگر تصویر Picture Processor X1™ Ultimate موجب نمایش جزئیات تصویر با کیفیت بالا و افزایش روشنایی تصاویر می شود.

قابلیت نمایش تصاویر زنده ، استاندارد ، سینما ، بازی ، گرافیک ، عکس ، سفارشی ، کالیبره شدن را دارد. صدای این سری از تلویزیون های سونی با توان98 وات است. دارای 8 عدد بلند گوی  آکوستیک است که شامل 6 بلند گو با قدرت 13 وات و 2 عدد بلند گو با قدرت 10 وات می باشد.

قابلیت Acoustic Surface باعث همزمان شدن صدا با تصاویر می شود. تلویزیون 55A9F حالت S-Force Front Surround را دارا است. طراحی تلویزیون های سونی با ضخامت کم و فریم بسیار باریک انجام شده و این سبک طراحی سبب می شود که در صورت  اتصال به دیوار مانند قابی دیجیتالی دیده شود.

تلویزیون سونی 55 اینچ مدل 55A9G

تلویزیون های A9G در سایز های 55 – 65 – 77 اینچ تولید شده است. فناوری 4K X-Reality ™ PRO قابلیت ارتقا تصویر را دارد. پردازش پایگاه داده دوگانه ، فناوری Motionflow ™ XR سبب تجربه حرکات صاف می شود. تکنولوژی  X-tended Dynamic Range™ PRO از تولید روشنایی بیش از حد تلویزیون های OLED جلوگیری می کند .

دارای فناوری Object-based Super Resolution تشخیص اشیاء و نمایش جزئیات آن بر روی صفحه نمایش است. امکان پردازش حدود 8 میلیون پیکسل را به صورت جداگانه دارا می باشد. پردازشگر تصویر X1™Ultimate و پردازنده چهار هسته‌ای HDR X1 ™ Extreme شناسایی پیکسل های ثابت و تغیر پیکسل ها مانع از سوختگی آن ها می گردد.

همه موارد نام برده شده از مشخصات تصویری تلویزیون های 55A9G می باشند. صدای این سری از تلویزیون های سونی با توان 60 وات است شامل 2 عدد بلند گوی با قدرت 10 وات و 2 عدد بلند گوی با قدرت 20 وات می باشد. بلند گوهای این تلویزیون از نوع Cinematic S-Force Front Surround میباشد که در کنار دو بلند گوی آکوستیک و دو ساب‌وافر، صدایی قدرتمند و چند بعدی را از مرکز صفحه نمایش پخش می کند که موجب احساس حضور در کنسرت و تئاتر و استادیوم  را در کاربران ایجاد می نماید.

فناوری Acoustic Surface Audio امکان استفاده از حداکثر صدا با وضوح کامل را به وجود می آورد. فناوری صوتی S-Force Front Surround PRO یک میدان سه بعدی که به صورت 360 درجه است، شبیه سازی می نماید و با استفاده از دو بلند گوی جلویی پخش می گردد. قابلیت ClearAudio + به صورت خودکار به تنظیم صدا می پردازد. میکروفونی داخل ریموت کنترل تعبیه شده است تا جملات گفتاری شما را جهت پردازش سریع تر به تلویزیون منتقل نماید.

آشنایی با مدل های تلویزیون OLED سونی در وبسایت خانه سونی

اکنون که با مدل هایی از تلویزیون های 55 اینچ سونی آشنا شدید ، برای آگاهی از قیمت تلویزیون های سونی 55 اینچ می توانید به سایت خانه سونی مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در مجموعه تماس حاصل نمایید و از راهنمایی ها و نظرات کارشناسی شده آن ها استفاده نمایید .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.