OLED: سایه عمیق تر، روشنایی بیشتر

صفحه های OLED سونی بیش از 8 میلیون پیکسل روشنایی دارد که دقیقا بصورت جداگانه ای کنترل میشود به این معنا که هر پیکس میتواند بصورت جداگانه ای فعال و غیرفعال شود، واریانس بین روشنایی و تاریکی بسیار عمیق است و جزئیات، عمق و بافت های عمیق تری را در تاریکی میتوانید مشاهده نمایید، به همین خاطر تلویزیون های OLED تجربه لذت بخش تری را در تماشای فیلم ها برای شما به ارمغان می آورند.

 

صدایی همانند سینما

صدا به طور مستقیم از طریق تلویزیون های OLED سونی از صفحه نمایش می آید ، دقیقاً آنچه را که می شنوید با آنچه می بینید ، ترسیم می شود و مشاهده شما را بسیار غوطه ور تر می کند

 

رنگ های طبیعی در هر زاویه

در برخی از تلویزیون ها ، تصاویر در هنگام مشاهده از طرفین می توانند کمرنگ و بی رنگ باشند. OLED باعث افزایش سطح بازتولید رنگ در روشنایی بالا می شود ، بنابراین همان رنگ ها را از طرفین مانند مرکز می بینید.

 

تاری کمتر، وضوح بیشتر

با تصاویر ایجاد شده توسط میلیون ها پیکسل کنترل شده به صورت جداگانه ، همه چیز در OLED کاملاً شفاف و واضح است – حتی صحنه های اکشن و ورزش با سرعت بالا.

LCD: صحنه های روشن و رنگارنگ

تلویزیون های LCD ما با نور پس زمینه ، صفحه را با روشنایی پر می کنند و به تلویزیون اجازه می دهند صحنه های رنگارنگ را حتی در اتاقهای روشن بازتولید کند.

تلویزیون های LCD سونی که دارای FULL ARRAY LED هستند شامل مناطقی از LED میشوند که میتوانند بصورت مستقل روش تر یا کم نور تر شوند تا قله های روشن تر، جزئیات دقیق تر سایه و رنگ های عمیق تر و سیاه تر را نشان دهند. تمام مدل های FULL ARRAY LED از X-tended Dynamic Pro Range برخوردار هستند، این یک فناوری منحصر بفرد سونی است که با کنترل LED ها باعث افزایش نور و تاریکی میشود، بنابراین مناطق خاصی از صفحه نمایش میتواند فوق العاده روشن باشد در حالی که دیگر مناطق در حالت سیاه قرار دارند

نتیجه: عکس های فوق العاده واقع بینانه و سه بعدی است که صحنه ها را زنده میکند.

 

اطلاعات بیشتر با یک حاشیه نازک تر

با داشتن حاشیه های باریک تر در آخرین مدل تلویزیون های سونی ، اکنون میتوانید بدون افزایش اندازه کلی تلویزیون خود صفحه بزرگتری را انتخاب نمایید. مشاهده شما نیز غوطه ورتر خواهد بود زیرا میخواهید بر روی عمل تمرکز کنید نه قاب تلویزیون.

 

چرا فاصله مشاهده اهمیت دارد

تلویزیون های 4K امروزی با وضوح پیشرفته، تصاویری با وضوح بالا برای شما به ارمغان می آورد حتی در زمانی که نزدیک به تلویزیون نشسته اید. حتی شما با نشستن در فاصله 2/3 از ارتفاع تلویزیون سونی میتوانید وضوح تصاویر بالایی را از تلویزیون های سونی تجربه نمایید